top of page
stollar-zewnetrzne-drzwi-pvc.jpg

Dvere

veka-softline-82-md-dvere-web-k7rprsk70-f.png

Plastové dvere

Používajú sa ako vstupné dvere do rodinných domov, bytových, administratívnych a priemyselných objektov. Plastové vchodové dvere štandardne osádzame izolačným trojsklom, alebo pvc panelom a viacbodovým automatickým zámkom. Podľa želania zákazníka je možné dvere vybaviť madlom, dodatočným zámkom prípadne samo zatváračom.

mb-86si-_drzwi_panel_basic_o_300dpi.jpg

Hliníkové dvere

 

Sú vhodné pre modernú architektúru vďaka minimalistickým strohým tvarom. Hodia se predevšetkým do budov, kde sa dvere často otvárajú a zatvárajú - administratívne budovy, školy, panelové a bytové domy Výhodou hliníkových dverí je tvarová stabilita, pevnosť a odolnosť voči poškodeniu. Hliník dobre odoláva aj počasiu pričom nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu.

drzwi-galeria.png

Dverné výplne

 

Okrasné dverné výplne, ktoré sa vkladajú do krídla dverí alebo ho prekrývajú. V ponuke PVC, ALU a HPL výplne ponúkajúce širokú škálu vzhľadov, textúr a farieb, čo umožňuje výber podľa osobných preferencií a štýlu vášho domu.

Plastové, hliníkové, interiérové dvere a dverové výplne vyrobené z kvalitného materiálu. Dvere sú v ponuke v rôznych variáciách a farebných prevedeniach.

bottom of page