top of page
v-perfect.webp

Plastové okná

veka-softline-82-md.png

VEKA

Nemecká spoločnosť VEKA AG je najväčším producentom plastových profilov na výrobu okien a dverí s viac ako 30 ročnou tradíciou.  Vyrába všetky profily výhradne v triede A s hrúbkou stien 3mm. Najkvalitnejšie profily v našej ponuke.

imageedit_13_2588212407.png

SCHUCO

Plastový systém Schüco Living s stavebnou hĺbkou 82mm a stredovým tesnením. Dosahuje znamenitých hodnôt tepelnej izolácie vďaka čomu je možné realizovať aj pasívne domy. Kvalitou porovnateľný s profilom veka a pritom lacnejší.

imageedit_2_4201165383.png

SALAMANDER

Okná z profilu Salamander sú časom overené, atraktívne, mimoriadne spoľahlivé.  6 komorové plastové okná o šírke 76 mm v kombinácii s trojsklom a troma tesneniami umožňujú dosahovať výborné tepelnoizolačné vlastnosti.

GEALAN_FENSTER.jpg

GEALAN

Profil GEALAN S8000 IQ sa radí mezi 5 nejpredávanejších profilov v Európe. Kvalitou porovnateľný s inými prvotriednymi oknami pri nižšej cene.

decco71-1.png

DECCO

Ponuka pre všetkých zákazníkov, ktorí volia dobré vlastnosti profilu a zároveň dbajú na rozumnú cenu okien. Najlacnejší profil v našej ponuke.

Plastové okná dodávame na mieru podľa zadania zákazníka. Prispôsobíme sa v rozmeroch, tvaroch aj konfiguráciách. Maximálne možné rozmery okien sa líšia  podľa zvoleného profilu. Naše okná používajú kovania SIEGENIA, MACO a ROTO.

Najnáročnejším zákazníkom ponúkame okná vyrábané z prvotriednych profilov triedy A značky VEKA® ktorých kvalita materiálu a spracovanie zaručia skvelé tepelnoizolačné vlastnosti a dlhú životnosť. Pre ľudí ktorý hľadajú kvalitu za rozumnú cenu máme profily značky SCHUCO a SALAMANDER.

V oknách sú použité prvotriedne sklá značky PILKINGTON. Vybrať si môžete z širokej ponuky dvojskiel a trojskiel, protihlukových, bezpečnostných, vzorovaných, zrkadlových či špeciálnych proti slnečných.

bottom of page