top of page
gealan_s9000-1500x430.jpg

Plastové okná

Plastové okná do firmy Okná-RS

 

Našou hlavnou činnosťou je predaj a montáž plastových okien. Svojim zákazníkom ponúkame okná značiek Veka, Salamander, Gealan a Schuco čo zaručuje že si u nás každý vyberie svoje okno. Dodávame len certifikované okná od renomovaných a overených výrobcov.  ​

veka-softline-82-md.png

VEKA

Nemecká spoločnosť VEKA AG je celosvetovo najväčším producentom plastových profilov na výrobu okien a dverí s viac ako 30 ročnou tradíciou výroby profilov.  Vyrába všetky profily výhradne v triede A s hrúbkou stien 3mm.

GEALAN

Profil GEALAN S8000 IQ sa radí mezi 5 nejpredávanejších profilov v Európe. Kvalitou porovnateľný s inými prvotriednymi oknami pri nižšej cene.

imageedit_2_4201165383.png

SALAMANDER

Okná z profilových systémov Salamander sú časom overené, atraktívne, mimoriadne spoľahlivé. Salamander greenevolution 76 je optimálnou kombináciou modernej technológie a kvalitných technických parametrov plastových okien, určených do rodinných domov. 6 komorové plastové okná o šírke 76 mm v kombinácii s trojsklom a viacbodovým kovaním nám umožňujú dosahovať výborné tepelnoizolačné vlastnosti.

gealan-8000.png
decco71-1.png

DECCO

Ponuka pre všetkých zákazníkov, ktorí volia dobré vlastnosti profilu a zároveň dbajú na rozumnú cenu okien. Najlacnejší profil v našej ponuke.

imageedit_13_2588212407.png

SCHUCO

Plastový systém Schüco Living nastavuje nové štandardy v oblasti energetickej účinnosti profilov s oceľovou výstuhou. Inovativní 7-komorový systém s stredovým tesnením. Vďaka stavebnej hĺbke 82 mm dosahuje znamenitých hodnôt tepelnej izolácie vďaka čomu je možné realizovať aj pasívne domy.

Okenní systém Schüco LivIng má prvé zvárateľné tesnenie EPDM.

bottom of page